Nerwica serca

Nerwica serca

Nacisk na klatkę piersiową, ucisk serca, spłycony oddech i duszności. Takie zazwyczaj są objawy dużego stresu, jaki możemy odczuwać w wielu ciężkich sytuacjach. Ale co jeżeli takie objawy zaczynają się u nas pojawiać nawet w mało stresujących sytuacjach? Co jeżeli rzeczy obojętne wywołują w nas takie symptomy? To może być nerwica serca. Wykonaj Test Obciążeń Organizmu i przekonaj się, jakie są jej przyczyny.

nerwica serca

Nerwica serca w dzisiejszych czasach jest chorobą dotykającą coraz większa ilość ludzi. Znana jest także jako dystonia nerwowo-krążeniowa czy po prostu jako zespół Da Costy. Nazwa wzięła się od amerykańskiego doktora Jacoba Da Costy, który pierwszy opisał tę chorobę w 1871 roku. Zespół objawów jaki wykazuje ta dolegliwość został przez niego zauważony podczas amerykańskiej wojny secesyjnej wśród żołnierzy, przez co nazwał ją „sercem żołnierza”. Później schorzenie nazwano od imienia lekarza. Nerwica serca jest czynnościowym zaburzeniem w pracy serca, powstającym zazwyczaj na podłożu lękowym. Wbrew nazwie nie jest to choroba o charakterze o charakterze kardiologicznym, jednak jej diagnozowanie nie jest łatwe, gdyż objawy dolegliwości mogą wskazywać na choroby serca.

Nerwica serca objawy

Nerwica serca początkowo często jest bardzo nagła, ostra oraz z mocnym nasileniem objawów, co może bardzo niepokoić. Późniejszy przebieg dolegliwości ma charakter dość zmienny, przewlekły z niedługimi okresami pogorszeń i poprawy objawów. Najczęstszym objawem nerwicy serca jest kłucie czy kołatanie serca oraz płytki oddech. Towarzyszyć tym objawom mogą drętwienie kończyn oraz specyficzne dławienie w gardle, tak jakbyśmy mieli tam jakąś kulę. Niestety są to symptomy, które wskazywać mogą na wiele różnych dolegliwości, również chorób kardiologicznych, dlatego diagnozowaniem takiej choroby powinien zająć się specjalista. Najlepiej wykonać Test Obciążeń Organizmu, by poznać przyczyny takiego stanu. W ten sposób wyeliminujemy wszystkie możliwe choroby, które mogą męczyć nasze serce.

Czy to nerwica serca?

Sama nazwa nerwica serca brzmi groźnie jednak taką chorobą nie ma, co nie znaczy, że nie można ignorować. Tym bardziej, że duszności, osłabienie, ciągły niepokój i pocenie się rąk sprawiają nam duże problemy w codziennym funkcjonowaniu. Kolejnym problemem dolegliwości jest fakt, iż objawy jakie wykazuje czasem mogą być uznane za całkowicie inną chorobę, a nawet zawał serca. Same nerwicowe bóle, jakie odczuwają cierpiący na tę chorobę, mogą mieć wiele postaci zaczynając od zwykłych, kujących i przeszywających, a kończąc na tych całkowicie tępych i uciążliwych. Ich wspólną cechą jest natomiast fakt, iż bóle te nie promieniują w żadne inne miejsca oraz nie są związane z żadnym wysiłkiem. Kolejnym objawem może być zmienna akacja serca. Serce zaczyna niesamowicie przyspieszać swoją pracę pod wpływem bodźca nerwowego lub potrafi bardzo szybko zwolnić.

Test Obciążeń Organizmu a nerwica serca

Każda choroba, niezależnie od tego czy dotyczy naszego serca, głowy, układu pokarmowego czy skóry ma swoje przyczyny. Tymi przyczynami zazwyczaj są obciążenia i to nimi powinniśmy się zająć, jeżeli chcemy tę dolegliwość usunąć. Ale dlaczego? Otóż najlepszy sposób na kurację choroby to właśnie poznanie jej przyczyn.

Dlaczego Test Obciążeń

Codziennie atakują nas reklamy, w których słyszymy, że jakiś specyfik niweluje lub łagodzi objawy choroby. Jednak to, że pozbędziemy się objawów choroby nie znaczy, że pozbyliśmy się choroby. Jeżeli oczyścimy nasz organizm z przyczyn choroby, a więc obciążeń, możemy być pewni, że pozbędziemy się tym samym choroby. Ale co może być przyczyną? Przyczynami chorób zazwyczaj są właśnie obciążenia. Samych obciążeń jest wiele i można je wymieniać na prawdę długo. Tymi najczęstszymi są grzyby wywołujące grzybicę, toksyny, które mogą przyprawić nas o alergię i zatruwają organizm czy reakcje autoimmunologiczne naszego organizmu, gdzie mówiąc krótko organizm atakuje sam siebie. Wszystkie te obciążenia i wiele innych jest w stanie wykryć Test Obciążeń Organizmu. Test trwa 45 minut, po których otrzymasz wyniki a specjalista sporządzi indywidualną formę kuracji.
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.


Warning: printf() [function.printf]: Too few arguments in /home/users/testorganizmuwp/public_html/wp-content/themes/twentyeleven/content-single.php on line 50

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>